B&P ENGINEERING GROUP
pl en de
B&P Engineering Group
Projektowanie maszyn i urządzeń oraz wizualizacja procesów produkcyjnych

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług?

Napisz lub zadzwoń do nas!
W krótkim czasie otrzymasz ofertę z wyceną i określonym terminem dostawy.

wyślij zapytanie lub zadzwoń 16 649 00 98
zadzwoń 16 649 00 98

Projektowanie maszyn i urządzeń oraz wizualizacja procesów produkcyjnych

Biuro Konstrukcyjne B&P Engineering to zespół wykwalifikowanych inżynierów, który dba o najwyższą jakość świadczonych usług.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z renomowanymi firmami. Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług inżynierskich mogą więc Państwo liczyć na pełne wsparcie i pomoc techniczną naszych specjalistów.

Zakres działania:

  • projektowanie maszyn i urządzeń
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • wykonywanie wizualizacji 3D
  • pisanie instrukcji obsługi maszyn

 

Bogate doświadczenie z zakresu projektowania i produkcji maszyn oraz urządzeń przemysłowych pozwalają nam opracowywać nowoczesne rozwiązania, które są trwałe, lecz możliwie tanie w eksploatacji, a także cechują się niską awaryjnością i zwiększają ergonomię pracy.

Poza tym mogą być Państwo pewni, że każdy rysunek wykonawczy bądź złożeniowy, czy przygotowana przez naszych specjalistów instrukcja lub szczegółowa dokumentacja techniczna będą odpowiadać obowiązującym w branży standardom. W naszej pracy stosujemy program Autodesk Inventor 2018 do tworzenia dokumentacji CAD oraz projektowania 3D, który zawiera także narzędzie do symulacji produktów, oraz zintegrowaną platformę projektową TIA Portal V13 pozwalającą zarówno pisać programy sterowania, jak również tworzyć wizualizacje. Dokładamy ponadto wszelkich starań, by każdy wychodzący od nas projekt oparty był na możliwie najnowszych rozwiązaniach technologicznych.